Laipni lūdzam SIA ACG-Nyström Ltd

ACG-Nyström Ltd ir CAD / CAM pilnu pakalpojumu piegādātājs izšūšanai un tekstilizstrādājumu drukāšanai, dizaina un griešanas, šūšanas un metināšanas un PLM sistēmām. Mūsu pieredze racionalizē un nodrošina tekstilizstrādājumu ražošanas kvalitāti.

Mūsu pakalpojumi un produkti attiecas uz visiem uzņēmumu lielumiem, sākot no atsevišķiem tirgotājiem līdz daudznacionālām korporācijām. Mēs apņemamies palīdzēt mūsu klientiem īstenot visefektīvāko un izdevīgāko kopējo risinājumu produktu izstrādē, konfekmē un marķējumā. Mēs izpildām iekārtas, ieviešanu un apmācību, kad runa ir par mašīnām un sarežģītiem automatizācijas risinājumiem un programmatūru.

Mums ir pieejams plaukts, viegli pieejamais krājums un piederumu veikals, kas ļauj ātri reaģēt uz mūsu klientu vajadzībām. Mēs nodrošinām zinošu pēc aprūpes atbalstu visiem mūsu risinājumiem un produktiem un visā valstī, pieredzējušu ekspertu komandu šujmašīnu, izšūšanas mašīnu, griešanas mašīnu, tentu un metināšanas iekārtu, kā arī tvaika un spiediena iekārtu apkalpošanai.

Mēs piedāvājam produktus, atbalstu, servisu un apmācību klientiem no plaša spektra nozaru, piemēram, mēbeļu un automobiļu rūpniecības, tehniskā tekstilizstrādājuma, izšūšanas, šūšanas, veikalu, skolas, tipogrāfijas, veļas mazgāšanas un citi.

SIA ACG-Nyström Ltd


Mūsu klāsts ir no vienkāršākās adatas līdz lielām kompleksām rūpnieciskām iekārtām.

Izšūšana

Izšūšana ietver izšūšanas mašīnas, izšūšanas programmatūru un izšūšanas lāzeru, kas ļauj zīmolu vai produktu profilēšanai un attīrīšanai ar izšuvumiem.

Izšūšana

Read more

Tekstila druka

Produkta apgabala tekstilizstrādājums ietver mašīnas, kas ļauj zīmolu vai produktu profilēšanu un pilnveidošanu, izmantojot drukas tehnoloģijas.

Tekstila druka

Read more

Šujmašīnas un metināšana

Šūšana un metināšana ietver tradicionālās šūšanas mašīnas, kā arī savienojumus, izmantojot ultraskaņas, karstā gaisa un oglekļa metināšanas metodes.

Šujmašīnas un metināšana

Read more

Modeļa dizains

Programma Gerber palīdz samazināt materiālu izšķērdēšanu, samazina darba un ražošanas izmaksas, paātrina izstrādes procesus un palielina produktu izstrādi un ražošanu.

Modeļa dizains

Read more

Griešana

Gerber vienrindas un daudzlīmeņu datorizētie griezēji ar izkliedējošām galdiņām un izkliedētājiem ir piemēroti plašam materiālu klāstam un, bez šaubām, sniegs jums lielāku produktivitāti un griešanas kvalitāti!

Griešana

Read more

PLM Sistēma

Gerber Yunique PLM sistēma, pilnīga PLM sistēma, kas nodrošina struktūru, atvieglo saziņu un redzamību jūsu produktu izstrādei, produktu datu pārvaldībai un savākšanas plānošanai.

PLM Sistēma

Read more

Embroidery

Embroidery includes Embroidery Machines, Embroidery Software and Embroidery Lasers for product branding and value adding.

Embroidery

Read more

Textile Print

Textile Print includes machines enabling product branding and value adding using print technology.

Textile Print

Read more

Sewing & Welding

Sewing & Welding includes machines for traditional sewing as well as for joining by using ultrasonic, hot air and carbon welding techniques.

Sewing & Welding

Read more

Pattern Design

The Gerber Software helps you reduce material wastage, minimise labour and production costs, speed up developing processes and increase your product development and production.

Pattern Design

Read more

Cutting

Gerber single- and multi-ply computerized cutters with spreading tables and spreaders are suitable for a wide range of materials and will surely give you increased productivity and cutting quality!

Cutting

Read more

PLM System

Gerber YuniquePLM system, a complete PLM system that provides structure, facilitates communication and visibility to your product development, product data management and collection planning.

PLM System

Read more

A selection of our customers